Web Sitesi Tasarım

B ir web sitesi ile, firmanızın tanıtımını ya da kurumsalınız ile ilgili bilgileri daha büyük kitlelere en ekonomik şekilde ulaştırabilirsiniz. Bir web sitesi aslında sizin dünyaya açılan pencereniz olacaktır. Web sitenizi ziyaret edenler firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında çok detaylı ve ulaşılabilir bilgiye sahip olacaklardır.

Kurumsal kimliğini tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olur ve bir anlam ifade eder. Ayrıca gelişen teknolojik yenilikler ile birlikte, hizmet ve ürünlerinizdeki yenilikleri, güncellemeleri daha kısa bir şekilde ziyaretçilerinize duyurabilirsiniz. Web dünyası içerisinde iyi bir web sitesine sahip olmanın getirdiği bazı avantajlardan bahsetmek gerekirse; Firmanız için iyi bir imaj sağlar, diğerleri üzerinde, kaliteli ve ciddi bir firma olduğunuz izi bırakır. Sitenizde tanıtımı yapılan ürünün veya hizmetin; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye tüm duyusal deneyimlerle ulaşmasını sağlar. Gerekli durumlarda basılı malzemeleriniz (broşürünüz, kataloğunuz v.b.) internet ortamına (web sitenize) aktarılarak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlanır.

Kişisel siteler (yazar, sanatçı, fotoğrafçı, siyasetçi) eserler, düşünceler ve tartışma ortamları için ideal yerlerdir. Bu gibi sitelerde eserlerinizi, düşüncelerinizi güncel ve özgün bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Online satış ve rezervasyon sistemli firmalarda; çevrimiçi kredi kartıile rezervasyon veya satış imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme im, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş satış sarf etmeden yapmasını sağlar. Broşür gönderme, faks yollama yerine e- daha mail ile kolay ve masrafsız iletişim imkânları kazandırır. Diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracı olmanın yanında diğer reklam unsurları ile birleştiğinde çok daha güçlü olmaktadır. Bu bilgiler ışığında web dünyasında sizde yeni ufuklar açmak istiyorsanız weblantikTasarım Ekibi size en iyi çözümleri sunmak için hizmetinizdedir.